visit this page https://www.beatboth.com. straight from the source https://replica-watches.icu/. have a peek at these guys rolex replicas swiss made grade 1. from this source fake rolex amazon. original site replica relojes. For Sale Online perfect rolex. Recent Comments fakewatcherolex. men's https://richardmille-replica.com/. factory direct walletswatchesandthings.com. navigate to this web-site https://www.bmwatches.com/. read the full info here realestatewatches.com. look at this website https://www.employmentwatches.com/. review https://www.pharmacywatches.com/. Buy replica patek philipe. you can try this out replica tag heure. check this site out www.moneytagheuer.com. company website hublot mp-05 laferrari replica india. this article https://www.bankruptcywatches.com/. visit here replica bell and ross.
Bilgisayarda Eksik DLL Sorunu Nasıl Çözülür? – Com Teknoloji - Windows-Yazılım-Program İndir- Oyun İndir -Yazılım

Bilgisayarda Eksik DLL Sorunu Nasıl Çözülür?

Bilgisayarım açılırken, eksik DLL dosyası olduğunu belirten bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunumu nasıl çözebilirim?

DLL dosyaları Windows ve yüklediğiniz yazılımlarla ortak olarak kullanılan dinamik kütüphane dosyalarıdır. Sistemden bir yazılım kaldırıldığında, DLL dosyalarından bir ya da birkaçı silinebilir. Bu durumda, hata mesajında belirtilen DLL dosyasını google’da aratarak indirin. Bu dosyayı Windows altındaki System klasörüne kopyalamanız sorunu çözecektir.

Daha detaylı olarak örneğin bilgisayarda “msvcp140.dll” sorunu verdi googleden msvcp140.dll yazarak aratınız bu dosyayı indirip C:\Windows\System32 içerisine atarak sorunu çözebilirsiniz. Sorunu bu şekilde çözemezseniz yorum yazarsanız yardımcı oluruz.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bilgisayarda Eksik DLL Sorunu Nasıl Çözülür? BENZER İÇERİKLER
Bilgisayarda Eksik DLL Sorunu Nasıl Çözülür? YAPILAN YORUMLAR