visit this page https://www.beatboth.com. straight from the source https://replica-watches.icu/. have a peek at these guys rolex replicas swiss made grade 1. from this source fake rolex amazon. original site replica relojes. For Sale Online perfect rolex. Recent Comments fakewatcherolex. men's https://richardmille-replica.com/. factory direct walletswatchesandthings.com. navigate to this web-site https://www.bmwatches.com/. read the full info here realestatewatches.com. look at this website https://www.employmentwatches.com/. review https://www.pharmacywatches.com/. Buy replica patek philipe. you can try this out replica tag heure. check this site out www.moneytagheuer.com. company website hublot mp-05 laferrari replica india. this article https://www.bankruptcywatches.com/. visit here replica bell and ross.
Flash Belleklere yazma koruması ekleme – Com Teknoloji - Windows-Yazılım-Program İndir- Oyun İndir -Yazılım Flash Belleklere yazma koruması ekleme
Flash Belleklere yazma koruması ekleme

Flash Belleklere yazma koruması ekleme

bellek virüs, flash bellek yazma izni, usb koruma

Flash Belleklere yazma koruması ekleme

Birçok farklı bilgisayarda çalışan veya birden fazla kişinin kullandığı bilgisayarlarda sıkça rastladığımız bir olaydır  flash belleklere virüs bulaşması..

Eğer flash bellek içeriği sürekli değişmiyorsa, genellikle sabit verileri tutuyorsanız, ara sıra da içerik ekliyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. İşin güzelliği ekstra bir program kullanma ihtiyacınız yok ve istediğiniz anda korumayı kaldırabiliyorsanız.

1. yol:

Flashınızdaki tüm dosyaları bilgisayarınıza alarak flash belleği ntfs olarak biçimlendiriniz. Daha sonra flash içerisinde dosyalarım adında ya da istediğiniz bir isimde klasör açınız.

Sonra bilgisayarımdan flash belleğe sağ tıklayarak özelliklere – oradan Güvenlik’e girin..

Everyone yazanın özelliklerini aşağıdaki resimdeki gibi değiştirin. artık autorun virüsleri otomatik yazamazlar..

Daha sonra da flash bellek içine oluşturduğunuz dosyalarım klasörüne sağ tıklayıp özellikler ve güvenlik menüsüne gelin ve everyone güvenlik izinlerinden yazma iznini izin ver olarak ayarlayınız.

Artık virüsler flashınıza bulaşamaz, sizde dosyalarınızı sadece açtığınız dosyalarım klasörüne kaydedebilirsiniz.

Faydalı olacağını umarım, kolaylıklar

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Flash Belleklere yazma koruması ekleme YAPILAN YORUMLAR